הבוגרים המצטיינים

 
אחד הערכים הבולטים עליהם מתחנכים שוחרי הפנימייה הצבאית לפיקוד הינו המצויינות.
 
מצויינות זו מלווה את בוגרי הפנימייה הן בדרכם הצבאית, בהגשימם את ייעוד הפנימייה, והן בדרכם האזרחית, בנטלם עליהם משימות של פיקוד, הובלה ודוגמא אישית.
 
על-מנת לעודד בוגרי הפנמ"ץ הצעירים להצטיין בשירותם בצה"ל, מובילה עמותת הבוגרים את "פרויקט המצוינות". כל בוגר שיצטיין בקורס צה"לי בדרך למסלול המ"פ (או דומה), יקבל תעודת הוקרה וספר הולם. מצטייני בה"ד 1 (או טיס וחובלים), מצטיני מלט"ק (או מקביליהם), בוגרי פנימייה שקיבלו עיטור צה"לי, או בוגרים שהנהלת העמותה תבחר בעקבות פעולה או מעשה יוצאי דופן בצה"ל, יוטסו לביקור בווסט פוינט ולסיור לימודי באזור.
 
 
כל הבוגרים המצטיינים יוזמנו למסדר הסיום של הפנימייה באותה שנה, בו הם יקבלו תעודות הוקרה, ושמותיהם ייכתבו על לוח המצוינות בפנימייה.
 
עמותת בוגרי הפנימיות הצבאיות מצדיעה לכל בוגריה השומרים על ערכי ההצטיינות בצד הקפדה על הערכים "בהשקט ובבטחה" ו"הצנע לכת".
 
 

 

פלוגת אופק 1999

מצטייני קורס מ"כים:

איתי סולומון - מצטיין קורס מט"קים
מצטייני קורס קצינים:
קובי בראל - מצטיין קורס קציני ח"יר
ליאור אמסלם - מצטיין קורס קציני חי"ר
אמיר מריאנובסקי - מצטיין קורס קציני שריון
איתי ארנון - מצטיין קורס טיס

 

פלוגת גליל 2000

מצטייני קורס מ"כים:
אלי אפנג´ר - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
רועי צוויג - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
אלעד שושן - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
מצטייני קורס קצינים:
אלעד שושן - מצטיין קורס קציני חי"ר
יוחאי זימן - מצטיין קורס קציני חי"ר

 

פלוגת שחק 2001
מצטייני קורס מ"כים:

נאור ליבוביץ´ - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
נתנאל מזוז - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
מצטייני קורס קצינים:
נתנאל מזוז - מצטיין קורס קציני חי"ר

ישראל פרץ - מצטיין קורס קציני חי"ר

 

פלוגת שגב 2002
מצטייני קורס מ"כים:
נתן שניידר - מצטיין קורס מט"קים
אזהר נטור - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
אלי טולדנו - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
עודד יונס - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
מצטייני קורס קצינים:
אור ורטהיים - מצטיין קורס קציני חי"ר
אלירן אילוז - מצטיין קורס קציני יבשה
עודד יונס - מצטיין קורס קציני יבשה ומצטיין קורס קציני חי"ר
שי פרץ - מצטיין פלוגתי בקורס קציני יבשה ומצטיין גדודי בקורס קציני חי"ר

 

פלוגת אור 2003
מצטייני קורס מ"כים:

רחלי לוונטל - מצטיינת קורס מ"כים
רביד ליבוביץ´ - מצטיינת קורס מ"כים
דויד סלובוצקי - מצטיין קורס מ"כים חי"ר
מצטייני קורס קצינים:
אלדר בר-אור - מצטיין קורס קצינים גדודי
שלומי כהן - מצטיין קורס קצינים צוותי
שי פריג'אן - מצטיין קורס קצינים צוותי
איוב כיוף - מצטיין קורס קצינים צוותי

 

פלוגת סהר 2004
מצטייני קורס מ"כים:

לואי כבישי - מצטיין קורס מט"קים
איתמר אשבל - מצטיין קורס מ"כים

 

פלוגת שחר 2005
מצטייני קורס מ"כים:
אודי אמויאל
יהונתן דנין
ברקת שמאי
מצטייני קורס קצינים:
מיקי אוחיון - מצטיין קורס קצינים גדודי
יונתן דנין - מצטיין קורס קצינים פלוגתי
מתן חמרה - מצטיין קורס קצינים פלוגתי
תומר קיסוס - מצטיין קורס קצינים צוותי

פלוגת חרמון 2006
מצטייני קורס מ"כים:

אחיקם יעיש - מצטיין קורס מש"קי מודיעין
איתמר מיכאלי
שלומי טלקר
תומר כהן
משה בן סעדון
מצטייני קורס קצינים:
איתמר מיכאלי - מצטיין קורס קצינים גדודי
תומר כהן - מצטיין קורס קצינים פלוגתי
משה בן סעדון - מצטיין קורס קצינים פלוגתי וצוותי
גבריאל פלמה - מצטיין קורס קצינים צוותי
טל איפרגן - מצטיין קורס קצינים צוותי

פלוגת נחשול 2007
מצטייני קורס מ"כים:
פטר גיזונטרמן
שי רצבי
שי ארליכמן - מצטיין קורס מט"קים
מצטייני קורס קצינים:
חן אלקובי - מצטיינת קורס קצינים גדודי
דולב סאי"ט - מצטיין קורס קצינים גדודי וצוותי
שי רצבי - מצטיין קורס קצינים פלוגתי
שניר שמחון - מצטיין קורס קצינים צוותי