מועדון החברים

מועדון הבוגרים יפעל לקידום מטרותיהם ולרווחתם של כלל בוגרי הפנימיות הצבאיות בחיפה ובתל אביב לדורותיהם. הארגון יפעל לפיתוח הקשרים האישיים והעסקיים בין הבוגרים, כך שיהווה מאגר מידע ופלטפורמה ליצירת קשר הדדית בין הבוגרים תוך התמקדות בקידום המקצועי והעסקי של חבריו.
 
בפני מועדון זה עומדת הזדמנות יוצאת דופן למנף את נכס ההון האנושי, בדמות בוגרי הפנימיות הצבאיות, אשר חלקו את אותם השבילים וחונכו על אותם ערכים.
תחושת השייכות המשותפת לבוגרים וכן האמון וההערכה ההדדיים, הנם בגדר נכס צאן ברזל, בעל ערך רב בחיים האזרחיים בכלל, ובעסקים בפרט. לכן מועדון הבוגרים יחזק הקשרים הבין-אישיים בין הבוגרים, צעירים ומבוגרים כאחד, וייצור מגוון רחב של שיתופי פעולה והזדמנויות מקצועיות ועסקיות, תוך יציקת תוכן ייחודי, בעל ערך מוסף לארגון ולחברים בו.
 
מטרות המועדון
 
  1. חיזוק הקשר בין הבוגרים ופיתוחו
  2. הקמת פורום עסקי בין הבוגרים וניהולו
  3. סיוע לבוגרים - החל ממציאת עבודה ועד תמיכה ביצירה של שותפויות עסקיות
  4. קיום מפגשים בעלי אופי עסקי וחברתי (נטוורקינג) בין הבוגרים, וכן בינם לבין גופים עסקיים
  5. מתן תמיכה מקצועית התנדבותית של בוגרים מנטורים לבוגרים צעירים בראשית דרכם האזרחית
  6.  

אפיון פעולתו של המועדון

 

המועדון יפעל בכפיפות וכזרוע של עמותת "בהשקט ובבטחה"; לוועד העמותה יהא תפקיד מרכזי בהנחייתו. המועדון יוקם כחברה למען הציבור (חל"ץ, מוסד ללא כוונת רווח), הפועל לרווחתם של הבוגרים החברים בו בלבד ולתועלתם.

החברות במועדון תוענק אוטומטית לכל חבר בעמותה, והארגון ימומן באמצעות נותני חסות, מפרסמים ובעלי עניין.

הארגון ייזום כנסים, מפגשים ואירועי רישות עסקי של חבריו, להשגת מטרות מקצועיות וחברתיות. המועדון יפעל לאיתור של שותפויות עסקיות והזדמנויות תעסוקה עבור החברים ופרסומן באמצעות אתר אינטרנט, שיכלול פרסום כתבות ומאמרים ויצירת פרופילים אישיים.